4Lapy.netUmów wizytę ONLINE

4Lapy.net


  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  


O Nas


Witamy na stronie internetowej Przychodni Weterynaryjnej Cztery Łapy     

CERTYFIKAT

Przychodnia Weterynaryjna Cztery Łapy powstała w maju 2011 roku i jest jedną z najnowocześniejszych lecznic w Częstochowie. W przychodni pracują obecnie lekarz weterynarii Joanna Wypych, lekarz weterynarii Justyna Podhorska oraz lekarz weterynarii Karolina Nowakowska. Ponadto codziennie spotkać możecie Państwo uśmiechnięte i pogodne technik weterynarii Patrycję Saflik oraz magister inżynier behawiorystę zwierząt Paulinę Szyc - Misztal.

. Skorzystać możecie Państwo również z usług fryzjera dla zwierząt (dyplomowanego groomera) Kamili Królikowskiej

Podczas tworzenia przychodni zależało Nam bardzo, by usługi medyczne świadczone były na najwyższym poziomie, a ich zakres był jak najszerszy. Na miejscu wykonujemy szeroki zakres badań m.in. badania krwi (badanie morfologiczne oraz biochemiczne), badanie radiologiczne, ultrasonograficzne, elektrokardiograficzne. Przychodnia wyposażona jest w nowoczesną i bezpieczną aparaturę (m.in. Rentgen, cyfrowy skaner RtgUSG z kolorowym dopplerem, EKG, urządzenie do badania krwi, aparat do znieczulania wziewnego, kardiomonitor pacjenta, inkubator niemowlęcy, pulsoksymetr,  koncentrator tlenu i wiele innych). Dysponujemy również salą do leczenia stacjonarnego zwierząt, wyposażoną w specjalne boksy/ klatki dla hospitalizowanych pacjentów. Na miejscu w przychodni znajduje się również w pełni wyposażony Salon Strzyżenia i pielęgnacji psów i kotów

Specjalizujemy się głównie w profilaktyce oraz leczeniu małych zwierząt (psy, koty, gryzonie). Nieustannie podnosimy kwalifikacje poprzez uczestniczenie w szkoleniach, warsztatach, konferencjach czy sympozjach. Praca jest dla Nas pasją, a zwierzęta nieodłączną częścią naszego życia zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Codziennie podejmujemy nowe wyzwania i staramy się pomóc każdemu z naszych małych przyjaciół. Staramy się, by każda wizyta wiązała się z jak najmniejszym stresem zarówno dla zwierzęcia jak i jego właściciela.

Zdobywanie nowej wiedzy, pogłębianie wiadomości, doskonalenie umiejętności to nieodłączna część życia osób pracujących w zawodzie medycznym. Personel naszej przychodni uczestniczy regularnie w warsztatach, konferencjach, szkoleniach, zajęciach specjalizacyjnych w różnych dziedzinach medycyny. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, dokładamy wszelkich starań, by metody leczenia, stosowane leki, urządzenia, którymi się posługujemy oraz standardy pracy, utrzymywane były na europejskim poziomie.

Z uwagi na Państwa potrzeby i wygodę do przychodni wprowadziliśmy możliwość płatności kartami kredytowymi oraz płatniczymi za wszystkie usługi  w przychodni oraz zakupy w sklepie.

Zapraszamy zatem serdecznie do Naszej Przychodni przy ulicy Dunikowskiego 6 w Częstochowie:

Obecnie w Naszej Przychodni przyjmuje trzech lekarzy weterynarii.


Nasz personellekarz weterynarii Joanna Wypych

specjalista chorób wewnętrznych psów i kotówLekarz weterynarii, założycielka i kierownik przychodni, absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w roku 2011. W roku 2016 uzyskała tytuł lekarza specjalisty w zakresie chorób wewnętrznych psów i kotów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu Wydziale Medycyny Weterynaryjnej. Na co dzień zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem zwierząt towarzyszących, w przychodni zajmuje się również chirurgią miękką, wykonuje badania ultrasonograficzne oraz zdjęcia rentgenowskie.

Prywatnie jest właścicielką owczarka niemieckiego Amelki oraz kota domowego Kubusia.
Zainteresowania: podróże, trekking, góry, medycyna, literatura podróżnicza, dietetyka, jeździectwo, sporty zimowe, kolarstwo górskie, dog trekking, nordic walking.

Konferencje i szkolenia:
1. Szkolenie lekarzy weterynarii – Co możemy wskórać – Royal Canin – Katowice – 2014 r.  

2. Szkolenie lekarzy weterynarii – majówka neurologiczna – Uniwetsytet Przyrodniczy we Wrocławiu – 2014 r.

3. Rozród małych zwierząt – konferencja weterynaryjna – Vet4vet – Warszawa – 2015 r.

4. Onkologia w praktyce – szkolenie – Wydawnictwo Elamed – Katowice – 2010 r.

5. Sympozjum: Mechanizmy zachowań zwierząt oraz możliwości ich modelowania –Katedra rozrodu - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu – 2010 r.

6. Ultrasonografia w rozrodzie małych zwierząt – Katedra Rozrodu - Uniwersytet Przyrodniczy We Wrocławiu – 2011 r.

7. XXIV Międzynarodowy Kongres Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PSLWM - Łódź - 2016

8. Międzynarodowe sympozjum VetCo - Anestezjologia małych zwierząt - Warszawa-  2017

9. Nefrologia i Urologia małych zwierząt - Warszawa 2017lekarz weterynarii Justyna Podhorska

Lekarz weterynarii, absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w roku 2012.
Zajmuje się pacjentami internistycznymi, zwłaszcza kardiologicznymi. Wykonuje również badania rentgenowskie, przeglądowe badania ultrasonograficzne jamy brzusznej zarówno psów jak i kotów.

Od 2015 roku zgłębia wiedzę w dziedzinie kardiologii weterynaryjnej. W przychodni zajmuje się pacjentami kardiologicznymi. Konsultacja kardiologiczna obejmuje badanie echokardiograficzne z użyciem aparatu USG z kolorowym dopplerem (aparat Sonoscape S22 z 2018 r.), badanie EKG oraz RTG klatki piersiowej.

Prywatnie właścicielka psa, uwielbia górskie wędrówki i podróże po świecie.

Konferencje i szkolenia:
1.IV Kongres Praktyki Weterynaryjnej – Vetforum – Łódź – 2014 r.

2. Warsztaty ultrasonograficzne (diagnostyka chorób jamy brzusznej) – Legionowo – 2015 r.

3. VI Kongres Akademii po Dyplomie – Medical Tribune – Warszawa – 2014 r.

4. Konferencja Weterynaryjna – dermatologia bez tajemnic – Vet4vet – Warszawa – 2013 r.

5. Konferencja Kardiologiczna - Vetmedin – Katowice – 2015 r. 

6. Kurs z zakresu położnictwa klinicznego - Stowarzyszenie Śląska Poliklinika Weterynaryjna - Katowice - 2016 r.

7. Konferencja Kardiologiczna - Vetoquinol - Warszawa - 2016r.

8. EKG - I stopień - Poznań 2017


lekarz weterynarii Karolina Nowakowska

W 2007 roku ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na Wydziale Leśnictwa, a następnie w 2013 roku Medycynę Weterynaryjną na SGGW w Warszawie.

Pani doktor praktykę zawodową zdobywała m.in. w Fokarium Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu, Ogrodzie Zoologicznym w Dvur Kralove w Czechach, Ursynowskiej Klinice Weterynaryjnej w Warszawie, Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu, Gabinecie Weterynaryjnym w Łukowie, a w Powiatowym inspektoracie Weterynarii pracowała w zespole ds. zdrowia i ochrony zwierząt.

Prywatnie jest właścicielką trzech psów oraz kota, a jej zainteresowania to Kajakarstwo, przyroda Polski, podróże oraz szycie.


technik weterynarii Patrycja Saflik

Absolwentka Szkoły Policealnej AP Edukacja w Katowicach o specjalizacji technik weterynarii.

W Przychodni należy do niej m.in. przygotowywanie pacjentów do zabiegów operacyjnych, asysta przy zabiegach oraz wizytach, pomoc lekarzom weterynarii, obsługa recepcji, opieka pooperacyjna nad zwierzętami, badania biochemiczne krwi, sprzedaż karm i diet leczniczych oraz dodatków mineralno-witaminowych.

Prywatnie jest właścicielką kota. Interesuje się kuchnią jarską, behawioryzmem zwierząt towarzyszących, jazdą konną, kulturą Skandynawii oraz filmami Davida Lyncha.magister inżynier behawiorysta zwierząt Paulina Szyc - Misztal


Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie – Wydział Biologii, Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki, kierunek: Behawiorystyka zwierząt – studia magisterskie, obecnie w trakcie nauki w TEB na kierunki technik weterynarii. Uczestniczyła m.in. w Seminarium doskonalenia pracy psa i przewodnika, Ogólnopolskiej Konferencji Behawioryzmu Zwierząt, Seminarium „Eliminowanie niepożądanych zachowań” Jiri Scucka, Seminarium „ Podstawy szkolenia OBRONY” Jiri Scucka. Jej zainteresowania to zwierzęta i ich psychologia, turystyka oraz pływanie.
31 października 2018 » 1 listopad 2018 Przychodnia nieczynna
Uprzejmie informujemy, że dnia 1 listopada 2018 Przychodnia będzie nieczynna. Jednocześnie informujemy, że najbliższa przychodnia całodobowa mieści się w Gliwicach na ul Toszeckiej 18 , Telefon: 32 270 55 65. W piątek pracujemy od godziny 8.00 do 20.00 Z...

czytaj więcej »